Dzisiaj (wtorek, 9 października) w Lubawce odbyły się zawody strefowe w unihokeju dziewcząt szkół podstawowych, Igrzyska Dzieci.
W zawodach uczestniczyły drużyny trzech szkół.
Wyniki:
SP Lubawka - SP Karpacz 1-0,
SP Lubawka - SP Krzeszów 2-1,
SP Krzeszów - SP Karpacz 0-0.
Zawody wygrała drużyna Szkoły Podstawowej z Lubawki. Dugie miejsce zajęłą reprezentacja podstawówki z Krzeszowa. Obie szkoły będą reprezentować Strefę Jeleniogorską w zawodach Wojewódzkich, które odbędą się we Wroclawiu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze