Osiem drużyn przystąpiło do XVI Turniej Streetball’a o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry rozgrywanego na Orliku nad kamiennogórskim zalewem.
Ekipy podzielone zostały na dwie grupy. W każdej mecze odbywały się systemem każdy z każdy. Po zakończeniu pierwszej fazy rozgrywek nastąpił kolejny podział na dwie grupy - złotą i srebrną. Pierwsza grupa walczyła o miejsca i-IV, zakwalifikowały się do niej po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy z pierwszej fazy. Grupa srebrna, złożona z drużyn z miejsc 3 i 4 z grup pierwszej fazy, walczyła o miejsca V- VIII.
Turniej wygrała drużyna Verona w składzie Mateusz Jaszczyk, Grzegorz Pająk, Wojciech Jóźwiak. Drugie miejsce zajęła ekipa UNDERRATED (Antoni Kluska, Jan Pabis, Eryk Bielak, Karol Trybuła), trzecie WRZOSOWE BALLERS (Filip Fryzowicz, Seweryn Jerzak, Kacper Pasiut).
Kolejne miejsca wywalczyły drużyna: MPWIK ULANI (Bartosz Zajdel, Gabriel Czechowski, Patryk Igras), STARSI PANOWIE (Łukasz Przysło, Damian Uznański, Jacek Turkowski), SUDETY (Dawid Sura, Bartosz Smyda, Filip Kwiatkowski, Seweryn Zioła), ŚCIEGIENNEGO TEAM (Jakub Janik, Alan Skoczeń, Mateusz Barczyk, Maciej Grobens), THREE POINTERS (Jakub Gwoździewicz, Dawid Lewandowski, Damian Szmajdziński, Ernest Mordarski).
Turniej zorganizowali animatorzy Orlika Łukasz Przysło i Seweryn Poręba.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze