Animatorzy Orlika zapraszają na "Turniej Streetball"a" w kategorii Open mężczyzn. Turniej odbędzie się w sobotę, 7 września 2013 roku.
Turniej rozegrany zostanie na Orliku nad kamiennogórskim zalewem. Grać mogą drużyny trzyosobowe plus jeden rezerwowy.
Zapisy prowadzone będą w dniu turnieju od godziny 11 do 11.30. Rywalizacja ma się rozpocząć o godzinie 12.00.
System rozgrywek zostanie podany w dniu turnieju, w zależności od zgłoszonych drużyn.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze