Reprezentacja Młodieżowej Drużyny Pożarniczej z Chełmska Śląskiego grała wczoraj w turnieju siatkówki zorganizowanym przez Dziecięce i Młodzieżowe Centrum Pożarnicze.
Turniej rozegrany został w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kościelcu. Celem rozgrywek była nie tylko dobra zabawa i rywalizacja, ale również podkreślenie współpracy młodych strażaków z opiekunem.
Drużyna MDP Chełmsko Śląskie zajęła trzecie miejsce w turnieju. Druga była MDP Bobulczyn pierwsza miejsce MDP Mozów.

źródło: facebook Dziecięce i Młodzieżowe Centrum Pożarnicze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze