Młodzi strażacy z gminy Kamienna Góra rozpoczęli Obóz Sportowo-Szkoleniowy. Dzisiaj (czwartek, 5 lipca) rano ponad 50 osób pojechało do Turawy.
Drugi rok z rzędu strażacy z gminy Kamienna Góra organizują w ośrodku Strażak w Turawie obóz dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Ośrodek prowadzony jest przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Młodzi strażacy będą mieli czas wypełniony ćwiczeniami i odpoczynkiem nad jeziorem.
W tym roku strażakom z gminy Kamienna Góra towarzyszą druhowie z zaprzyjaźnionej gminy Grębocice. Łącznie w obozie uczestnicy ponad 90 osób.
Do Turawy, jako wsparcie techniczne, pojechał lekki wóz z OSP Ogorzelec.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze