Reklama

Strażacy na wakacjach

Młodzi strażacy z gminy Kamienna Góra rozpoczęli Obóz Sportowo-Szkoleniowy. Dzisiaj (czwartek, 5 lipca) rano ponad 50 osób pojechało do Turawy.

 

Drugi rok z rzędu strażacy z gminy Kamienna Góra organizują w ośrodku Strażak w Turawie obóz dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Ośrodek prowadzony jest przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Młodzi strażacy będą mieli czas wypełniony ćwiczeniami i odpoczynkiem nad jeziorem.

W tym roku strażakom z gminy Kamienna Góra towarzyszą druhowie z zaprzyjaźnionej gminy Grębocice. Łącznie w obozie uczestnicy ponad 90 osób.

Do Turawy, jako wsparcie techniczne, pojechał lekki wóz z OSP Ogorzelec.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama