Reklama

Strażackie zawody

Dzisiaj (sobota, 6 października) w Pisarzowicach odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

 

Do Pisarzowic przyjechały drużyny z Pisarzowic, Leszczyńca, Ptaszkowa, Krzeszowa, Janiszowa, Ogorzelca (gmina Kamienna Góra) oraz z Lubawki, Chełmska Śląskiego i Marciszowa. Młodzi strażacy rywalizowali w sztafecie. Do wyniku drużyny liczonych było pięć najlepszych czasów.

Pierwsze miejsce zajęła MDP z Marciszowa, drugie MDP Chełmsko Śląskie, trzecie MDP Ogorzelec. Gospodarze (MDP Pisarzowice) wywalczyli czwartą lokatę. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Leszczyńca, Janiszowa, Lubawki. Drużyny z Ptaszkowa i Krzeszowa sklasyfikowane zostały na ósmy miejscu.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama