Dzisiaj (sobota, 6 października) w Pisarzowicach odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
Do Pisarzowic przyjechały drużyny z Pisarzowic, Leszczyńca, Ptaszkowa, Krzeszowa, Janiszowa, Ogorzelca (gmina Kamienna Góra) oraz z Lubawki, Chełmska Śląskiego i Marciszowa. Młodzi strażacy rywalizowali w sztafecie. Do wyniku drużyny liczonych było pięć najlepszych czasów.
Pierwsze miejsce zajęła MDP z Marciszowa, drugie MDP Chełmsko Śląskie, trzecie MDP Ogorzelec. Gospodarze (MDP Pisarzowice) wywalczyli czwartą lokatę. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Leszczyńca, Janiszowa, Lubawki. Drużyny z Ptaszkowa i Krzeszowa sklasyfikowane zostały na ósmy miejscu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze