W Janiszowie spotkali się dzisiaj (sobota, 28 czerwca) członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kamienna Góra.
Strażacy ochotnicy postanowili zorganizować dla młodych członków jednostek zabawę z okazji rozpoczęcia lata. Członkowie MDP wzięli udział w kilku konkurencjach bazujących na zadaniach strażackiego toru przeszkód. Drużyny uczestniczyły również w turnieju piłki nożnej.
Spotkanie w Janiszowie było również okazją do wręczenia odznaczeń strażackich ochotnikom, którzy nie odebrali ich podczas poprzednich uroczystości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze