Strażacy z gminy Lubawka zorganizowali dzisiaj (sobota, 31 maja) piknik dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z całej gminy oraz dzieci z Błażejowa, Okrzeszyna i Uniemyśla.
Zorganizowany w Błażejowie piknik zorganizowany został z okazji Dnia Dziecka. Pokaz sprawności przygotowali strażacy ochotnicy z Chełmska Śląskiego. Dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych piknik był okazją do kolejnych ćwiczeń i przygotowania do udziału w wakacyjnych obozach.
Dla dzieci i dorosłych przewidziano możliwość sprawdzenia umiejętności strażackich oraz konkursy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze