Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież elementów instalacji fotowoltaicznej. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło 9 kwietnia. Złodziej ukradł elementy warte prawie 20 tys. zł, ale uszkodził cały system. Straty oszacowane zostały na 230 tys. zł.
Policjanci wytypowali i zatrzymali podejrzanego. To 29-latek. Mężczyznę nie interesowały urządzenia, a jedynie miedź. Skradzione elementy zniszczył próbując opalić je w piecu.
Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Ponieważ działał w warunkach recydywy, a zniszczenia dotyczą mienia znacznej wartości, grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze