Na policję zgłosił się sprawca dewastacji publicznej toalety na kamiennogórskim zalewie. To 24-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego.
Do zdarzenia doszło gdy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Jak powiedział policjantom, spanikował gdy zatrzasnął się w toalecie. Straty spowodowane zniszczeniem drzwi toalety wycenione zostały na 12 tys. zł. Oprócz konieczności pokrycie strat mężczyźnie grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze