Reklama

Stop-plastik

Miasto Wałbrzych kończy z używaniem jednorazowych, plastikowych opakowań, naczyń, sztućców. Zakaz dotyczy miejskich instytucji.

 

Plastik zniknąć ma również z imprez organizowanych przez miasto oraz przy działaniach dotowanych z budżetu Wałbrzycha. Plastikowych naczyń, kubków, talerzyków nie będzie więc podczas m.in. Festiwalu Kwiatów i półmaratonu.

Akcja Stop-plastik to nie tylko rezygnacja z plastiku przez miejskie instytucje. Równocześnie prowadzona ma być kampania edukacyjna skierowana do mieszkańców, zachęcająca do zmiany przyzwyczajeń. We wrześniu każdy pierwszoklasista ma otrzymać ekologiczny bidon.

źródło: um.walbrzych.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama