Reklama

Stokrotka

Dzisiaj (poniedziałek, 14 maja) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze miało miejsce kolejne z cyklu spotkań w ramach projektu ?Mój magiczny świat z książką w ręku?, współfinansowanego przez program grantowy Banku Dziecięcych Uśmiechów Fundacji Banku Zachodniego WBK.

 

Uczniowie pod opieką Katarzyny Adamczyk i Marty Prochackiej mieli przyjemność wysłuchania baśni Ch. H. Andersena ?Stokrotka", czytanej przez wicestarostę Małgorzatę Krzyszkowską. Dzisiejsze czytanie było jednym z czterech spotkań czytelniczych, których celem jest propagowanie i szerzenie czytelnictwa wśród uczniów szkoły.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama