Najprawdopodobniej awaria systemu ABS w oplu insygnia doprowadziła do kolizji przy ulicy Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze. Nikomu na szczęście nic się nie stało.
Pojazd z przyczepą kempingową jechał od strony Kamiennej Góry. Przejechał już przez przejazd, rozpoczął wykonywać pierwszy zakręt w lewo. W tym momencie z przeciwnej strony nadjechał opel, który wpadł w poślizg i uderzył przodem w bok auta. Według kierowcy opla wcześniej zaświeciła mu się kontrolka ABSu. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Na jezdni widoczne są ślady hamowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze