Reklama

Stanął na ścianie

Około godziny 3 w nocy osobowy samochód uderzył w przydrożny budynek. Trzy osoby trafiły do szpitala.


Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Wodnej i Wojska Polskiego w Lubawce, a więc drogi wojewódzkiej z przełęczy Kowarskiej i drogi krajowej nr 5. Kierowca osobowego mitsubishi na łuku drogi pojechał prosto i uderzył w budynek. Jezdnia była mokra, chwilę wcześniej zaczął padać deszcz.

Gdy ratownicy przybyli na miejsce pojazd był pusty. W pobliżu znajdował się jedynie kierowca. Wkrótce okazało się, że samochodem jechały trzy osoby. Wszystkie przewiezione zostały do szpitala. Policyjne badanie wykazało, że kierowca prowadził pod wpływem alkoholu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama