Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj rano zamknięty został przejazd kolejowy na byłej drodze nr 5 w Marciszowie. Samochody nie przejadą tym odcinkiem przez dwa tygodnie.
Oficjalny objazd wytyczony został drogą ekspresową nr 3 przez Bolków. Miejscowi kierowcy znają również drogi przez Rędziny i Pisarzowice lub przez Gostków.
Przejazd ma być otworzony dla samochodów 17 listopada.
Zamknięty przejazd to część remontowanej linii kolejowej Wałbrzych - Jelenia Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze