Dzisiaj (sobota, 25 września) pięćdziesięciolecie zawarcia małżeństwa obchodzą Danuta i Henryk Kubieńcowie. Przyznane przez prezydent Polski medale jubilatom wręczył burmistrz Kamiennej Góry.
Jubilaci związek małżeński zawarli 25 września 1971 roku w Kamiennej Górze. Oboje urodzili się w 1950 roku. Poznali się w Ogorzelcu, mieszkali na przeciwko siebie. Stali byli nie tylko w uczuciach. Oboje całe życie pracowali tylko w jednej firmie. Pani Danuta 35 lat przepracowała we Lnie. Kariera pana Henryka związana była z Dofamą.
Pani Danuta w miejscowości Hoża, pan Henryk w Ogorzelcu. Mieszkają w Kamiennej Górze. Mają dwoje dzieci i troje wnucząt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze