W każdą drugą środę miesiąca Klub Honorowych Dawców Krwi DAR działający przy Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych "VICTORIA" S.A. zaprasza na akcję Środa z Darem.
Każda osoba, która w tym dniu odda krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu (ul. Chrobrego 31) otrzyma drobny upominek od Klubu.
Akcja trwa od 7:00 do 13:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze