W trzecim dniu rozgrywanych w Tomaszowie Lubelskim Mistrzostw Polski Młodzików wystartowały sztafety.
W kategorii młodziczka (rocznik 2001-2003) drugie miejsce i srebnre medale wywalczyła sztafeta MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice. Dziewczęta pobiegły w składzie: Amelia Jęczmieniak, Aleksandra Mikołajczyk, Weronika Mikołajczyk, Weromnika Przemyślak.
Wyniki za skipol.pl
To drugi medal miszkowickiego klubu na tych mistrzostwach. O pierwszym pisaliśmy: Srebrny początek, czytaj również Drugi dzień UKS-ów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze