Wczoraj (niedziela, 9 czerwca) w Obornikach Śląskich odbyły się Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska juniorów w siatkówce plażowej. W zawodach wystartowali Konrad Chojnowski i Krystian Gryczuk uczniowie ZSZiO w Kamiennej Górze.
Turniej był rozgrywany systemem brazylijskim do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Kamiennogórscy siatkarze po wygraniu trzech spotkań, m.in. z ubiegłorocznymi mistrzami, awansowali do finału.
W ostatnim meczu kamiennogórzanie przegrali i zakończyli rywalizację na drugim miejscu w województwie.
Opiekunem kamiennogórskiego duetu był T. Wyszomirski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze