Reklama

Srebro i brąz w Turynie, a przed nami jeszcze sztafety

Kolejne medale zdobyli mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego na XII Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych Turyn 2025. Dzisiaj rozegrane zostały biegi na rakietach śnieżnych na dystansie 100 metrów. Po południu walczyć będzie sztafeta.

Kacper Koszkul zajął dzisiaj drugie miejsce i otrzymał srebrny medal Igrzysk. Pokonał 100 metrów w czasie 16.79. 

Olga Szekszteło pokonała trasę w czasie 25.37. Dało jej to trzecie miejsce i brązowy medal. To powtórka wczorajszego wyniku.

Po południu oboje reprezentować będą Polskę w sztafecie 4x100 metrów. Skład drużyny uzupełnią: Paulina Gajda i Maciej Klimek.

Reklama

Aktualizacja 16:09
Polska sztafeta pokonała trasę w czasie 01:29.84. Dało to czwarte miejsce, tuż za podium.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/03/2025 16:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama