Reklama

Srebro "dwójki"

W piątek (9 maja) w Karpaczu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich dwójek chłopców.


W zawodach uczestniczyli mistrzowie powiatów, wśród nich drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.

W turnieju rozegranym systemem "każdy z każdym" zwyciężyła reprezentacja podstawówki z Bolesławca. Drużyna z kamiennogórskiej dwójki wywalczyła drugie miejsce i srebrny medal. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja SP Łagów. O miejscach medalowych zadecydował lepszy stosunek setów, gdyż każda z drużyn miała tylko po jednej porażce.

Skład reprezentacji SP2 Kamienna Góra: Marcel Chmielewski, Wojciech Madej, Oskar Trzebiński, Kacper Pasiut, Gracjan Zaręba, Dominik Zaganiaczyk. Opiekun: Daniel Gontko.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama