W piątek (9 maja) w Karpaczu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich dwójek chłopców.
W zawodach uczestniczyli mistrzowie powiatów, wśród nich drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.
W turnieju rozegranym systemem "każdy z każdym" zwyciężyła reprezentacja podstawówki z Bolesławca. Drużyna z kamiennogórskiej dwójki wywalczyła drugie miejsce i srebrny medal. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja SP Łagów. O miejscach medalowych zadecydował lepszy stosunek setów, gdyż każda z drużyn miała tylko po jednej porażce.
Skład reprezentacji SP2 Kamienna Góra: Marcel Chmielewski, Wojciech Madej, Oskar Trzebiński, Kacper Pasiut, Gracjan Zaręba, Dominik Zaganiaczyk. Opiekun: Daniel Gontko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze