Reklama

Srebrny początek

Dzisiaj (piątek, 3 lutego) rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach narciarskich. Dzisiaj zawodnicy startowali w biegach stylem klasycznym.

Starty w Tomaszowie Lubelskim dobrze rozpoczęli zawodnicy i zawodniczki MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.

W kategorii juniorka C (3 km) Amelia Jęczmieniak wywalczyła drugie miejsce i została  wice mistrzynią Polski. Aleksandra Mikołajczyk była 14, Weronika Przemyślak 17, Wiktoria Przemyślak 20, Weronika Mikołajczyk 21, Weronika Leśniara 32. Sklasyfikowano 41 zawodniczek.

W kategorii junior C (3 km) Grzegorz Dereń zajął 12 miejsce. Sklasyfikowano 42 zawodników.

Wyniki za skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama