Dzisiaj (piątek, 3 lutego) rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach narciarskich. Dzisiaj zawodnicy startowali w biegach stylem klasycznym.
Starty w Tomaszowie Lubelskim dobrze rozpoczęli zawodnicy i zawodniczki MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.
W kategorii juniorka C (3 km) Amelia Jęczmieniak wywalczyła drugie miejsce i została wice mistrzynią Polski. Aleksandra Mikołajczyk była 14, Weronika Przemyślak 17, Wiktoria Przemyślak 20, Weronika Mikołajczyk 21, Weronika Leśniara 32. Sklasyfikowano 41 zawodniczek.
W kategorii junior C (3 km) Grzegorz Dereń zajął 12 miejsce. Sklasyfikowano 42 zawodników.
Wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze