Reklama

SprzątaMY Pisarzowice

Dzisiaj (środa, 1 maja) grupa mieszkańców spotkała się pod Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach. Jak żartowali starsi mieszkańcy wsi, kiedyś były czyny społeczne organizowane w dzień Święta Pracy. Tym razem celem były sprzątanie wsi.



Kilkadziesiąt osób podzielono na grupy, które rozeszły się po obszarze całego sołectwa. Pełne worki śmieci ustawione zostały przy drodze powiatowej. Gmina zapewniła ich odbiór.

Po zakończonej pracy uczestnicy sprzątania spotkali się na boisku piłkarskim gdzie czekał na nich posiłek regeneracyjny.

W czasie akcji udało się zebrać ponad 40 worków śmieci.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama