Reklama

Sprzątali szlaki

Dzisiaj (niedziela, 4 listopada) odbyła się druga edycja akcji Bądź jak jeleń - szanuj zieleń!

Aktualizacja 21:19

Jak informują organizatorzy w akcji wzięły udział 28 osoby. Po godzinie grupa idąca od strony Krzeszowa uzbierała 12 worków śmieci. Grupa jadąca z Lubawki też miała pełne wroki, kolejne kupiła we własnym zakresie. Akcja trwałą 2,5 godziny. Zebranych zostało ponad 1000 litrów śmieci.

Oryginalna informacja
Grupa miłośników rowerów Popolupo MTB Kamienna Góra i okolice zaproponowała sprzątanie szklaków. Tym razem grupy rowerzystów wyruszyła z trzech miejsc. Wszystkie dotarły do szkółki leśnej w Krzeszowie, gdzie pracownicy nadleśnictwa zorganizowali ognisko.

Reklama

Po drodze rowerzyście zbierali śmieci rozrzucone wzdłuż szlaków. Jedna z grup posprzątała otoczenie budowanej ścieżki rowerowej Kamienna Góra - Krzeszów.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama