Dzisiaj (niedziela, 4 listopada) odbyła się druga edycja akcji Bądź jak jeleń - szanuj zieleń!
Aktualizacja 21:19
Jak informują organizatorzy w akcji wzięły udział 28 osoby. Po godzinie grupa idąca od strony Krzeszowa uzbierała 12 worków śmieci. Grupa jadąca z Lubawki też miała pełne wroki, kolejne kupiła we własnym zakresie. Akcja trwałą 2,5 godziny. Zebranych zostało ponad 1000 litrów śmieci.
Oryginalna informacja
Grupa miłośników rowerów Popolupo MTB Kamienna Góra i okolice zaproponowała sprzątanie szklaków. Tym razem grupy rowerzystów wyruszyła z trzech miejsc. Wszystkie dotarły do szkółki leśnej w Krzeszowie, gdzie pracownicy nadleśnictwa zorganizowali ognisko.
Po drodze rowerzyście zbierali śmieci rozrzucone wzdłuż szlaków. Jedna z grup posprzątała otoczenie budowanej ścieżki rowerowej Kamienna Góra - Krzeszów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze