Grupa rowerzystów wyruszyła dzisiaj (niedziela, 13 maja) z Kamiennej Góry na rowerowe szlaki w kierunku Borówna i św. Anny.
Uczestnicy wyprawy, wyposażeni w rękawice i worki, będą zbierać śmieci zostawione przy drogach wykorzystywanych przez rowerzystów. Odpady odbierze później Nadleśnictwo Kamienna Góra.
1. rowerowe sprzątanie lasów wokół Kamiennej Góry zorganizowała grupa PoPoLuPo MTB oraz Nadleśnictwo Kamienna Góra.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze