Reklama

Sprint na igrzyska

W ramach cyklu "Celuj w Igrzyska" dzisiaj (czwartek, 11 stycznia) w Jakuszycach rozegrane zostały sprinty biathlonistów.

 

Zawodnicy mieli do pokonania krótsze dystanse oraz dwukrotne pojawiali się na strzelnicy. Każdy niecelny strzał oznaczał konieczność pokonania karnej rundy.

W seniorskich kategoriach ponownie zwyciężyli wśród pań Karolina Trzaska, a wśród panów Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław).

W juniorach młodszych Grzegorz Dereń zajął 11 miejsce, a Weronika i Wiktoria Przemyślak odpowiednio 13 i 16 miejsce.

Doskonały występ zanotowała dzisiaj młodziczka Amelia Jęczmieniak, która wygrała swoją kategorię z przewagą 47 sekund nad następną rywalką. Miejsce 11 zajęła Weronika Mikołajczyk, 21 Weronika Leśniara a 23 Aleksandra Mikołajczyk (wszystkie UKN Melafir Czarny Bór).

Reklama

W kategorii młodzik młodszy 6 miejsce zajął Jakub Potoniec (MUKN Pod Stróżą / Zespół Szkół Publicznych Lubawka) a 13 Kamil Cedzidło (UKN Melafir / ZSP Lubawka).
Dominika Leśniara startująca w kategorii młodziczka młodsza strzelała dzisiaj bezbłędnie i doskonale pobiegła co pozwoliło jej pewnie zwyciężyć. Po wczorajszym drugim miejscu i dzisiejszym pierwszym stała się liderką Pucharu Polski w tej kategorii. Bardzo dobrze wypadły pozostałe zawodniczki z Lubawki. Ola Szajnowska była 4, Oliwia Arendarczyk 9, Kornelia Arendarczyk 12, a Weronika Dyczkowska 19. Wszystkie wymienione młodziczki młodsze są uczennicami ZSP w Lubawce.

Pierwszy dzień "Celuj w Igrzyska"

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama