W ramach cyklu "Celuj w Igrzyska" dzisiaj (czwartek, 11 stycznia) w Jakuszycach rozegrane zostały sprinty biathlonistów.
Zawodnicy mieli do pokonania krótsze dystanse oraz dwukrotne pojawiali się na strzelnicy. Każdy niecelny strzał oznaczał konieczność pokonania karnej rundy.
W seniorskich kategoriach ponownie zwyciężyli wśród pań Karolina Trzaska, a wśród panów Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław).
W juniorach młodszych Grzegorz Dereń zajął 11 miejsce, a Weronika i Wiktoria Przemyślak odpowiednio 13 i 16 miejsce.
Doskonały występ zanotowała dzisiaj młodziczka Amelia Jęczmieniak, która wygrała swoją kategorię z przewagą 47 sekund nad następną rywalką. Miejsce 11 zajęła Weronika Mikołajczyk, 21 Weronika Leśniara a 23 Aleksandra Mikołajczyk (wszystkie UKN Melafir Czarny Bór).
W kategorii młodzik młodszy 6 miejsce zajął Jakub Potoniec (MUKN Pod Stróżą / Zespół Szkół Publicznych Lubawka) a 13 Kamil Cedzidło (UKN Melafir / ZSP Lubawka).
Dominika Leśniara startująca w kategorii młodziczka młodsza strzelała dzisiaj bezbłędnie i doskonale pobiegła co pozwoliło jej pewnie zwyciężyć. Po wczorajszym drugim miejscu i dzisiejszym pierwszym stała się liderką Pucharu Polski w tej kategorii. Bardzo dobrze wypadły pozostałe zawodniczki z Lubawki. Ola Szajnowska była 4, Oliwia Arendarczyk 9, Kornelia Arendarczyk 12, a Weronika Dyczkowska 19. Wszystkie wymienione młodziczki młodsze są uczennicami ZSP w Lubawce.
Pierwszy dzień "Celuj w Igrzyska"

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze