W sobotę (29 września) w Czarny Borze odbyło się oficjalnie otwarcie nartorolkostradę. Nowy obiekt sprawdzili biathloniści.
W Czarnym Borze rozegrano Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz XX Puchar Melafiru w Biathlonie Letnim.
biegi sprinterskie
W kategorii junior młodszy drugie miejsce zajął Grzegorz Dereń.
W kategorii juniorka młodsza druga była Wiktoria Przemyślak, Weronika Przemyślak zajęła 4 miejsce.
Rywalizację w kategorii wygrała Amelia Jęczmieniak. Weronika Leśniara zajęła drugie miejsce, Dominika Leśniara była 8, Aleksandra Szajnowska 10, Kornelia Arendarczyk 16, Weronika Dyczkowska 19.
Dzień wcześniej odbyły się biegi indywidualne. W grupie młodziczek Weronika Leśniara była druga, Amelia Jęczmieniak 3, Dominika Leśniara 5, Kornelia Arendarczyk 13, Aleksandra Szajnowska 19, Weronika Dyczkowska 24.
Wymienieni zawodnicy to reprezentanci MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice oraz wychowankowie tego klubu, obecnie zawodnicy UKN "Melafir" czarny Bór.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze