Piękna pogoda dopisała dzisiaj (sobota, 30 września) organizatorom tradycyjnego ogólnopolskiego sprawdzianu szkół i sekcji narciarstwa biegowego. To już 34. edycja imprezy. Na starcie pod skocznią narciarską w Lubawce pojawili się zawodnicy z zaprzyjaźnionych klubów MUKN ?Pod Stróżą? i nie tylko.
Zawodnicy startowali w kilku kategoriach wiekowych. Na najmłodszych czekały przygotowane specjalne tory, a także szereg atrakcji. Na dzisiejszych biegach pojawili się uczniowie lubawskiej szkoły, a także rodzice, zaproszeni goście oraz wierni kibice biegówek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze