Kierowcy wjeżdżający dzisiaj (poniedziałek, 3 lutego) do Kamiennej Góry mogli napotkać patrole policji.
Kamiennogórscy policjanci, po raz kolejny, prowadzili akcję Trzeźwy poranek. Patrole ustawiane były na rogatkach miasta. Kontrole obejmowały wszystkich kierowców.
Dzisiaj przeprowadzono 440 kontroli. Nie wykryto żadnego kierowcy prowadzącego na ?podwójnym? gazie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze