Reklama

Spotkanie z prawnikami w Urzędzie Miasta

W czwartek 23 maja 2013 r. na zaproszenie burmistrza Krzysztofa Świątka, kamiennogórski Urząd Miasta odwiedzili prawnicy z wrocławskiej Kancelarii Prawnej Lexam. W bezpłatnym spotkaniu informacyjno-edukacyjnym z mieszkańcami Kamiennej Góry, właściciel kancelarii Lexam pan Maciej Bebłot udzielił kompleksowej informacji m.in. na temat sytuacji dłużników w Polsce, regulacjach prawnych wobec firm windykacyjnych jak również zasady działania Elektronicznego Postępowania Upominawczego.

Przed i po wykładzie pana Macieja, uczestnicy spotkania mogli uzyskać poradę prawną od pani mecenas Katarzyny Czerwińskiej. Jednym z nadrzędnych celów przyświecających pracownikom Kancelarii Lexam jest wzbudzenie świadomości wśród społeczeństwa na temat praw osób zadłużonych ? niejednokrotnie niesłusznie oraz nagminnie utożsamianych z ludźmi nieuczciwymi.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama