W czwartek 23 maja 2013 r. na zaproszenie burmistrza Krzysztofa Świątka, kamiennogórski Urząd Miasta odwiedzili prawnicy z wrocławskiej Kancelarii Prawnej Lexam. W bezpłatnym spotkaniu informacyjno-edukacyjnym z mieszkańcami Kamiennej Góry, właściciel kancelarii Lexam pan Maciej Bebłot udzielił kompleksowej informacji m.in. na temat sytuacji dłużników w Polsce, regulacjach prawnych wobec firm windykacyjnych jak również zasady działania Elektronicznego Postępowania Upominawczego.
Przed i po wykładzie pana Macieja, uczestnicy spotkania mogli uzyskać poradę prawną od pani mecenas Katarzyny Czerwińskiej. Jednym z nadrzędnych celów przyświecających pracownikom Kancelarii Lexam jest wzbudzenie świadomości wśród społeczeństwa na temat praw osób zadłużonych ? niejednokrotnie niesłusznie oraz nagminnie utożsamianych z ludźmi nieuczciwymi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze