Wczoraj (poniedziałek, 1 kwietnia) w szkole w Krzeszowie odbyło się spotkanie z cyklu ?Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok?. Z uczniami klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum spotkali się policjanci.
Rozmowy dotyczyły m.in. odpowiedzialności karnej nieletnich, przemocy w internecie i przeciwdziałaniu agresji fizycznej, psychicznej, mobbingu oraz przemocy rówieśniczej. Uczniowie poznali również konsekwencje łamania prawa. Policjanci informowali o cyberprzemocy, zasadach korzystania z telefonów komórkowych i internetu. Poruszone zostały również kwestie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Policjanci przypominali o obowiązkach ciążących na użytkownikach dróg m.in. noszenia elementów odblaskowych, stosowania oświetlenia rowerów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze