Reklama

Spotkanie z policją

Wczoraj (poniedziałek, 1 kwietnia) w szkole w Krzeszowie odbyło się spotkanie z cyklu ?Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok?. Z uczniami klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum spotkali się policjanci.

 

Rozmowy dotyczyły m.in. odpowiedzialności karnej nieletnich, przemocy w internecie i przeciwdziałaniu agresji fizycznej, psychicznej, mobbingu oraz przemocy rówieśniczej. Uczniowie poznali również konsekwencje łamania prawa. Policjanci informowali o cyberprzemocy, zasadach korzystania z telefonów komórkowych i internetu. Poruszone zostały również kwestie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Policjanci przypominali o obowiązkach ciążących na użytkownikach dróg m.in. noszenia elementów odblaskowych, stosowania oświetlenia rowerów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama