Klub Uczelniany AZS PWSZ AS Wałbrzych zaprasza na spotkanie z olimpijczykiem na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi w biathlonie, studentem PWSZ w Wałbrzychu Łukaszem Słoniną.
Spotkanie odbędzie się dzisiaj (czwartek, 30 stycznia) w Sali Kolumnowej (120) ul. Zamkowa 4 w Wałbrzychu - I piętro, godz. 11:00.
Podczas spotkania władze uczelni i klubu złożą zawodnikowi gratulacje za awans do reprezentacji Polski i życzenia udanych startów w Soczi. Będzie to też okazja do rozmowy z zawodnikiem, przeprowadzenia wywiadów i zrobienia zdjęć biathloniście.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze