Był na Olimpiadzie we Włoszech, będzie w Ogorzelcu! Już 15 marca odbędzie się spotkanie z Nitajem Stelmachem trenerem motorycznym polskiej kadry saneczkarzy.
Nitaj Stelmach to absolwent szkoły w Pisarzowicach. Do niedawna mieszkał w Leszczyńcu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 w świetlicy w Ogorzelcu. Będzie to okazja do poznania tajemnic saneczkarstwa i rozmowy z kolejnym człowiekiem, który z powiatu kamiennogórskiego trafił na Olimpiadę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze