Urząd Miasta Kamienna Góra zaprasza na spotkanie z doradcą energetycznym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Odbędzie się ono 27 czerwca 2024 r. o godzinie 15 w sali witrażowej Urzędu Miasta Kamienna Góra.
Zaproszony ekspert odpowie na wszystkie Państwa pytania i wyjaśni wątpliwości związane z:
Doradca energetyczny przedstawi podstawowe informacje związane z tymi zagadnienia. Opowie o bieżących zmianach w programach dotacyjnych i nakreśli kierunek dofinansowań w ramach wymiany źródeł ciepła w przyszłości.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze