35 podmiotów prowadzących na terenie powiatu agroturystykę potwierdziło chęć wzięcia udziału we wspólnej wycieczce po kamiennogórskich podziemiach.
Pomysł spotkania spodobał się lokalnym agroturystyką. Jak się okazało wiele osób wiedziało o podziemiach, ale w swoich obiektach nie mieli ulotek czy informacji dla turystów o Arado. Jedna z właścicielek ośrodka agroturystycznego przyznała, że do kamiennogórskiej atrakcji skierowała ponad setkę swoich gości.

Pracownicy Arado oprowadzili wszystkich chętnych po obiekcie. Każdy otrzymał pakiet informacyjny dla turystów. Zarówno dzierżawca podziemi jak i właściciele agroturystyk zapowiadają dalszą współpracę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze