Reklama

Spotkanie z agroturystyką

35 podmiotów prowadzących na terenie powiatu agroturystykę potwierdziło chęć wzięcia udziału we wspólnej wycieczce po kamiennogórskich podziemiach. 

 

Pomysł spotkania spodobał się lokalnym agroturystyką. Jak się okazało wiele osób wiedziało o podziemiach, ale w swoich obiektach nie mieli ulotek czy informacji dla turystów o Arado. Jedna z właścicielek ośrodka agroturystycznego przyznała, że do kamiennogórskiej atrakcji skierowała ponad setkę swoich gości. 

Pracownicy Arado oprowadzili wszystkich chętnych po obiekcie. Każdy otrzymał pakiet informacyjny dla turystów. Zarówno dzierżawca podziemi jak i właściciele agroturystyk zapowiadają dalszą współpracę. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama