Reklama

Spotkanie w Sadach

Dzisiaj (piątek, 26 maja) w Sadach Dolnych na budowie drogi S3 spotkali się przedstawiciele rządu, parlamentarzyści. Zapowiedziano ogłoszenie przetargu na budowę odcinka Bolków-Lubawka.

 

Delegacja wizytowała budowę S3. Podczas spotkania minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk wraz z wiceministrem Jerzym Szmitem przekazali do Generalnego Dyrektora GDDKiA Krzysztofa Kondraciuka zatwierdzenie zadania - budowę odcinka Bolków-Lubawka. Ma to pozwolić na ogłoszenie przetargu na budowę. W tej chwili na stronie GDDKiA ogłoszenia o przetargu jeszcze nie ma.

W spotkaniu uczestniczyli również minister Elżbiety Witek, Marzena Machałek, wojewoda Paweł Hreniak.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama