Dzisiaj (piątek, 26 maja) w Sadach Dolnych na budowie drogi S3 spotkali się przedstawiciele rządu, parlamentarzyści. Zapowiedziano ogłoszenie przetargu na budowę odcinka Bolków-Lubawka.
Delegacja wizytowała budowę S3. Podczas spotkania minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk wraz z wiceministrem Jerzym Szmitem przekazali do Generalnego Dyrektora GDDKiA Krzysztofa Kondraciuka zatwierdzenie zadania - budowę odcinka Bolków-Lubawka. Ma to pozwolić na ogłoszenie przetargu na budowę. W tej chwili na stronie GDDKiA ogłoszenia o przetargu jeszcze nie ma.
W spotkaniu uczestniczyli również minister Elżbiety Witek, Marzena Machałek, wojewoda Paweł Hreniak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze