W piątek (15 grudnia) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamiennej Górze odbędzie się spotkanie świąteczne podsumowujące działania placówki w 2023 roku.
Podczas spotkania zaprezentoane zostaną tegoroczne działania prowadzone w bibliotece. Prezentacje ocenione zostaną przez publiczność, najlepsza otrzyma nagrodę dyrektora.
Organizatorzy zapowiadają również warsztaty zdobienia pierników oraz inne niespodzianki.
Początek spotkania o godzinie 17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze