Wójt Marciszowa Wiesław Cepielik poinformował radnych o spotkaniu samorządowców w sprawie sytuacji w szpitalu.
Spotkanie odbyło się dzisiaj (piątek, 31 maja) rano. Trwało dwie godziny. Wójtowie i burmistrzowie chcieli poznać sytuację w szpitalu i możliwe sposoby pomocy. Do tej pory narzekali na brak przepływu informacji w tej sprawie ze starostwa.
Jak mówi wójt, starosta zaapelował do samorządowców o pomoc w pozyskaniu lekarza. Do funkcjonowania szpitala brakuje jednego internisty,
Wójt wyraził zdziwienie, że od jednej osoby uzależnione jest funkcjonowanie całej placówki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze