Reklama

Spotkanie samorządowców

Wójt Marciszowa Wiesław Cepielik poinformował radnych o spotkaniu samorządowców w sprawie sytuacji w szpitalu.

 

Spotkanie odbyło się dzisiaj (piątek, 31 maja) rano. Trwało dwie godziny. Wójtowie i burmistrzowie chcieli poznać sytuację w szpitalu i możliwe sposoby pomocy. Do tej pory narzekali na brak przepływu informacji w tej sprawie ze starostwa. 

Jak mówi wójt, starosta zaapelował do samorządowców o pomoc w pozyskaniu lekarza. Do funkcjonowania szpitala brakuje jednego internisty,

Wójt wyraził zdziwienie, że od jednej osoby uzależnione jest funkcjonowanie całej placówki.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama