30 kwietnia 2026 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu odbyło się spotkanie robocze z udziałem przedstawicieli Zarządu KSSEMP – Prezesa Zarządu, Arkadiusza Dybca oraz Wiceprezesa Zarządu – Roberta Greba.
Głównym celem spotkania było kwestie związane z przygotowaniami do nadchodzącego spotkania z przedsiębiorcami regionu, które odbędzie się w Zgorzelcu.
W spotkaniu uczestniczyli:
Rozmowy dotyczyły m.in.:
Szczegóły nadchodzącego wydarzenia już w tym tygodniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze