Dziś gościem prezesa zarządu SSEMP S.A. w Kamiennej Górze, Arkadiusza Dybca był Marcin Jaksoń, który 1 marca br. objął stanowisko dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamiennej Górze.
Podczas spotkania rozmawiano o kierunkach rozwoju kamiennogórskiej placówki. Spotkanie było okazją do przedstawienia wizji dalszego rozwoju oraz podkreślenia znaczenia partnerskiej współpracy w budowaniu nowoczesnych i sprawnie funkcjonujących instytucji publicznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze