Dzisiaj (czwartek, 20 lutego) w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) odbyło się spotkanie dzieci z członkami Klubu Seniora.
Obie instytucje mieszczą się w tym samym budynku. Podobne spotkania organizowane są co roku. Seniorzy odwiedzają przedszkole na początku roku. Dzieci przygotowują na tę okazję występ, z okazji Dnia Babci i Dziadka wręczają seniorom upominki.
Członkowie Klubu Seniora również występują. Pokazują, że różne pokolenia mogą się razem bawić.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze