Reklama

W dniu 20 stycznia 2026 r. prezes zarządu Arkadiusz Dybiec reprezentował Specjalną Strefę Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości S.A. podczas spotkania noworocznego, zorganizowanego przez Biuro Regionalne AHK Polska we Wrocławiu we współpracy z Konsulatem Generalnym Niemiec we Wrocławiu.

Wydarzenie stanowiło okazję do podsumowania minionego roku oraz rozmów na temat dalszego rozwoju współpracy gospodarczej polsko-niemieckiej. Gościem honorowym spotkania był Ambasador Republiki Federalnej Niemiec w Polsce, Miguel Berger, którego obecność podkreśliła rangę wydarzenia oraz znaczenie międzynarodowego dialogu biznesowego.

Reklama

Spotkanie zgromadziło przedstawicieli świata biznesu, instytucji publicznych oraz organizacji wspierających przedsiębiorczość, tworząc przestrzeń do nawiązywania nowych relacji i umacniania dotychczasowych partnerstw.

AHK Polska, jako instytucja wspierająca polsko-niemiecką współpracę gospodarczą, stanowi ważnego partnera w nawiązywaniu kontaktów z inwestorami zagranicznymi, a KSSEMP oferuje kompleksowe wsparcie inwestycyjne. 
Dzięki współpracy możliwe jest skuteczniejsze wspieranie rozwoju firm, przyciąganie nowych inwestycji oraz budowanie trwałych relacji biznesowych opartych na długofalowym partnerstwie.

Reklama

fot. AHK Polska

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama