W każdą środę w Domu Kultury w Lubawce odbywają się "Lubawskie Spotkania ze Sztuką!". Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 14:00.
Uczestnicy zajęć poznają tajniki kolejnych technik plastycznych. Była już makrama, dzisiaj powstawały łapacze snów.
Podobne zajęcia, ale w czwartki o godzinie 14:00, odbywają się w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim.
Lubawskie Spotkania ze Sztuką! to jedna z wakacyjnych propozycji Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze