Reklama

Spotkania - segregowanie odpadów

WÓJT GMINY KAMIENNA GÓRA
zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkania informacyjne, o tym jak i dlaczego warto segregować odpady komunalne oraz co zrobić, aby było ich mniej.

 

Nie wrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci ? o tym będziemy rozmawiać.

Spotkania odbywać się będą według następującego harmonogramu:
22 marca 2019 r. godz. 17:00 ? Ptaszków (Publiczna Szkoła Podstawowa, Ptaszków 49)
29 marca 2019 r. godz. 17:00 ? Krzeszów (Centrum Biblioteczno-Kulturalne, ul. Kalwaria 1)
22 marca 2019 r. godz. 17:00 ? Szarocin (Świetlica Wiejska w Szarocinie, Szarocin 110)
27 marca 2019 r. godz. 17:00 ? Pisarzowice (Centrum Biblioteczno-Kulturalne, Pisarzowice 72 )

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama