Reklama

Spotkania o śmieciach

Jutro (czwartek, 15 lutego) i pojutrze (piątek, 16 lutego) na terenie gminy Lubawka odbędą się spotkania dotyczące nowych zasad segregowania i odbioru odpadów komunalnych.

 

W porządku obrad styczniowej sesji lubawskiej rady znalazł się punkt dotyczący podwyżki opłat za odbiór odpadów. Według projektu stawka miała wzrosnąć o 3 zł zarówno w przypadku segregowania śmieci, jak i przy oddawaniu odpadów zmieszanych. Radni nie podjęli tej uchwały, głosowanie nie odbyło się. Wcześniej, na komisji, poprosili o organizację spotkań z mieszkańcami.

W czwartek (15 lutego) spotkanie odbędzie się w Domu Kultury w Lubawce. Początek o godzinie 16:00.
W piątek (16 lutego) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim - 17:00.

Reklama

Informacja o spotkaniach opublikowana została w dziale Aktualności miejskiej strony internetowej. Terminy nie zostały jednak wprowadzone do kalendarza.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama