Reklama

Sportowy WOŚP w Chełmsku Śląskim

Przez dwa dni trwały sportowe rozgrywki zorganizowane w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim.

W czwartek rywalizowali siatkarze. Zagrało sześć drużyn. Wygrały Kojoty przed FC Po Kolejce i Coco Jumbo. Kolejne miejsce zajęły Gumisie, Czarni i Żabusie.

Dzisiaj rozegrany został turniej tenisa stołowego. W kategoria młodzież wygrał Hubert Łojko, drugi był Franek Zając, a trzeci Krzysztof Janik. Wśród zawodników dorosłych wygrał Mariusz Zbrzyzny, drugi był Rafał Topolski, a trzeci Marcin Sarzyński. W grze deblowej Franek Zając w parze z Mariuszem Zbrzyzny pokonali Huberta Łojko grającego z Rafałem Topolskim.

Reklama

źródło: facebook / Wiejski Dom Kultury Chełmsko Śląskie

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama