Przez dwa dni trwały sportowe rozgrywki zorganizowane w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim.
W czwartek rywalizowali siatkarze. Zagrało sześć drużyn. Wygrały Kojoty przed FC Po Kolejce i Coco Jumbo. Kolejne miejsce zajęły Gumisie, Czarni i Żabusie.
Dzisiaj rozegrany został turniej tenisa stołowego. W kategoria młodzież wygrał Hubert Łojko, drugi był Franek Zając, a trzeci Krzysztof Janik. Wśród zawodników dorosłych wygrał Mariusz Zbrzyzny, drugi był Rafał Topolski, a trzeci Marcin Sarzyński. W grze deblowej Franek Zając w parze z Mariuszem Zbrzyzny pokonali Huberta Łojko grającego z Rafałem Topolskim.

źródło: facebook / Wiejski Dom Kultury Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze