Dzisiaj (piątek, 31 maja) na stadionie w Lubawce odbyły się II Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne. Wzięli w nich udział uczniowie szkół z terenu gminy Lubawka.
Na stadionie zorganizowana została sportowa rywalizacja w biegach na 60, 100, 400, 600 i 1000 metrów, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, pchnięciu kulą i biathlonie. Na starcie stanęli uczniowie szkół z Lubawki, Miszkowic i Chełmska Śląskiego. Rywalizacji starszych kolegów przyglądały się przedszkolaki z Lubawki.

Gościem specjalnym imprezy byłą Lucyna Kornobys medalistka igrzysk paraolimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Na paraolimpiadzie w Rio de Janeiro w 2016 roku zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze