Reklama

Sportowy piątek

Dzisiaj (piątek, 31 maja) na stadionie w Lubawce odbyły się II Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne. Wzięli w nich udział uczniowie szkół z terenu gminy Lubawka.

 

Na stadionie zorganizowana została sportowa rywalizacja w biegach na 60, 100, 400, 600 i 1000 metrów, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, pchnięciu kulą i biathlonie. Na starcie stanęli uczniowie szkół z Lubawki, Miszkowic i Chełmska Śląskiego. Rywalizacji starszych kolegów przyglądały się przedszkolaki z Lubawki.

Gościem specjalnym imprezy byłą Lucyna Kornobys medalistka igrzysk paraolimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Na paraolimpiadzie w Rio de Janeiro w 2016 roku zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama