Reklama

Sportowa niespodzianka

W środę (30 października) uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze obejrzeli mecz Zagłębia Lubin z Lechią Gdańsk.


Przed meczem młodzież z kamiennogórskiej szkoły zwiedziła stadion i miejsca zazwyczaj niedostępne dla kibiców: szatnie, siłownię, pomieszczenia monitoringu). Każdy z uczniów mógł wziąć w ręce trofea zdobyte przez lubiński klub.

Kibiców z Gimnazjum nr 1 spotkała miła niespodzianka, mogli porozmawiać z trenerem Zagłębia Orestem Lenczykiem.

Pomimo kamiennogórskiego dopingu Zagłębie przegrało mecz.

Opiekunami młodzieży: Anna Kaczmarczyk, Andrzej Podwika, Kornel Łukasik i Piotr Molenda.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama