W środę (30 października) uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze obejrzeli mecz Zagłębia Lubin z Lechią Gdańsk.
Przed meczem młodzież z kamiennogórskiej szkoły zwiedziła stadion i miejsca zazwyczaj niedostępne dla kibiców: szatnie, siłownię, pomieszczenia monitoringu). Każdy z uczniów mógł wziąć w ręce trofea zdobyte przez lubiński klub.
Kibiców z Gimnazjum nr 1 spotkała miła niespodzianka, mogli porozmawiać z trenerem Zagłębia Orestem Lenczykiem.
Pomimo kamiennogórskiego dopingu Zagłębie przegrało mecz.
Opiekunami młodzieży: Anna Kaczmarczyk, Andrzej Podwika, Kornel Łukasik i Piotr Molenda.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze