Dzisiaj (wtorek, 1 maja) na stadionie w Lubawce zorganizowane zostały gry i zabawy. Udział mógł wziąć każdy chętny, bez względu na wiek.
Na stadionie ustawiono sześć konkurencji lekkoatletycznych. Każdy z uczestników, który wziął udział w każdej konkurencji, otrzymał dyplom, nagrodę i poczęstunek. Do udziału w zabawie przyłączyło się pięćdziesięcioro dwoje uczestników.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze