Wczoraj (środa, 2 kwietnia) w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II pod obeliskiem w Kamiennej Górze spontanicznie spotkała się grupa mieszkańców.
Uroczystości nikt nie zorganizowała, grupa osób w różnym wieku przyszła pod obelisk na ul. Papieża Jana Pawła II spontanicznie. O godzinie 21.37, w rocznicę śmierci papieża, zebrani odmówili anioł pański.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze